Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Sipariş verdiğiniz ürünlere göre değişir, sipariş verdiğin ürün özel el işçiliği ise 5 - 8 gün arası stoklu üretimse e geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Şayet sipariş verdiğiniz ürün hazırda varsa aynı gün kargoya verilir.

Ürünleriniz garantili mi?

Trendtak ürünleri trendtak güvencesiyle satılmaktadır, ürünlerimiz resimlerde gördüğünüz gibi elinize ulaşır, şayet bir  değişiklik içerecekse bu siz değerli müşterilerimizle telefon yoluyla paylaşılır, sizin bilginiz ve onayınız dahilinde elinize ulaşır. Ürünlerimizin bir çoğu el işçiliği olduğu için iade kabul edilmemektedir fakat ürünlerimiz en iyi şekilde üretilerek gönderilmektedir, üreticiden yani Trendtak tarafından gönderilen her kusurlu ürün/mal değişim garantisindedir. Müşteri memnuniyeti bizim için kazançtan daha önemlidir.

Bu site ne kadar güvenli?

Trendtak markası ilkeleriyle var olmayı sürdürmektedir. İlkelerinden bir taneside güvendir fakat sanal ortamda güven denildiğinde dünyanın en iyi servis sağlayıcılarıyla çalışmanın verdiği huzur bizi işimizle daha fazla üretim ve pazarlamaya yönelmemizi sağlıyor. Artık bir çok kullanıcıda iyi bilirki eticaret sitelerinin 3d güvenliğini dünyaca ünlü ssl frmaları sağlamakla birlikte sanal pos hizmetinide bankalar vermektedir, yani güvenlik konusunda en az diğer eticaret siteleri kadar güvenli bir alt yapıya sahibiz.

Ya ürün istediğim gibi çıkmazsa?

Unutmayın ki biz her ay internet reklamcılığına çok ciddi bir bütçe harcamaktayız, Para ödeyerek kazandığımız her hangi bir müşterimizi küçük bir hata yüzünden kaybetmek hatta o müşterimizde kötü bir marka algısı oluşturmak bizim için çok büyük bir kayıptır, Bu veya buna benzer bir hata yapmamak için işini en iyi şekilde yapan personelimiz kontrol mekanizmasını sürekli diri tutmaktadır, tüm bunlara rağmen doğabilecek bir yanlışlık en hızlı şekilde düzeltilip siz değerli müşterilerimize en doğru haliyle ulaştırılır, Trendtak güvencesinin rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. 

Kapıda ödememi? kredi kartımı?

Trendtak markası için ödemenin türü önemmli değildir, dilerseniz kapıda ödeyebilir, kredi kartıyla satın alabilir yada havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmanın sizin için ek avantajları bulunmaktadır. Dilerseniz taksitle alabilirsiniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra sadece ürünün elinize ulaşmasını ve ürününüze kavuşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Trendtak için ödemenizi nasıl yaptığınızın bir önemi yoktur. Bizim için önemli olan size verdiğiniz siparişin en iyi şekilde ulaşmasıdır.

Bu gün alsam ileri bir tarihte verdiğim adrese gönderirmisiniz?

Baze sevdiklerimizin özel günlerini unuttuğumuz yada unutmktan korktuğumuz olur, Trendtak ailesi olarak bu gibi durumlarda biz sizin yerinize ajandamıza not aldığımız tarihte bize bildirdiğiniz adresi verdiğiniz siparişi teslim ediyoruz.

Özel ürün yaptırabilirmiyiz?

Ürünlerimizin bir çoğu el işçiliği olduğundan, ustalarımız istediğiniz her türlü özel siparişi üretebilme kapasitesine sahiptirler, dilediğiniz ürünü 0536 819 37 01 nolu iletişim adresinden irtibata geçerek yaptırabilirsiniz. Altın, gümüş ve az değerli madenlerle üretimimiz mümkündür, dilediğiniz madende sipariş verebilirsiniz.

Çok özel hediye üretebilirmisiniz?

İnsan doğasında anlam yüklemek diye önemli bir kavram var. Bazen hayatımızda o kadar önemli ve bir o kadarda anlamlı kişiler olurki onlara rakamsal hediyeler almayı acziyet veya bir kusur gibi algılarız. Hayatımızdaki önemleri kadar önemli bir hediye almak isteriz, bu tür durumlarda Trendtak olarak biz sizin için için o kadar önemli olan kişiye sadece ona özel hediye ayarlayabiliriz, dilerseniz sadece o kişşiye özel bir üretimde yapabiliriz. Bunun için 0536 819 37 01 nolu sipariş hattımızı aramanız yeterli olacaktır.